Ahoj přátelé,

jmenuji se Kryštof Paleta a spousta z vás mě zná z video blogu o cestování s názvem Cestology. Projekt, kterému jsem se věnoval od ledna 2017 do listopadu 2019. Všechno jednou končí a já jsem se ve svých 25 letech chtěl posunout v životě zase o kousek dál (stále věřím, že cestování nás obohacuje a bude nezbytnou součástí mýho života). Z Cestology vznikla platforma pro blogery a také komunita #cestolidi, která i nadále spojuje dobrodruhy z Česka a Slovenska!

Do teď jsem na Youtube sdílel různé cesty od USA po Nový Zéland a mé publikum to inspirovalo k tomu, aby taky vyrazili za hranice. Od roku 2020 chci inspirovat k probuzení naší lepší verze… a to je výzva! 

Výzvy mám rád. Byla výzva koupit kameru odletět do Thajska a rozjet vlog, byla výzva pracovat 100 dní v kuse, stejně tak byla výzva obletět svět a na začátku mít jen 50 000 kč.

S mým oblíbeným heslem „Teď nebo nikdy!“ vyrážim naproti životní rutině, brzkému vstávání, cvičení, stravování a spoustě dalším oblastem zdravého životního stylu. Takže budu podstupovat a dokumentovat různé výzvy a následně hodnotit jejich přínos do každodenního života. Mým cílem opět je inspirovat ostatní ke změně v jejich životě…a i kdyby to měl být jen jeden člověk, má to pro mě smysl.

Sledovat mě můžeš na YouTubeInstagramu nebo TikToku.

Děkuji a ať se daří!

Mé projekty

TEĎNEBONIKDY.CZ

PROBUĎ SVOJÍ LEPŠÍ VERZI

Web pro všechny, kteří se nebojí příjímat výzvy!

 Velmi často stojíme před důležitými životními rozhodnutími, chceme něco změnit a právě motto „TEĎ NEBO NIKDY“ nás popostrčí k tomu, čeho se bojíme nejvíc, protože, to je většinou to co chceme.

CESTOLIDI.CZ

Cestolidi.cz je web pro všechny, kdo by rádi zažili pořádnou jízdu!

Dali jsme dohromady nabídku těch nejlepších zážitků od českých cestovatelů. Surfing v Karibiku, jóga na Srí Lance nebo mototrip po Vietnamu nebyly nikdy snažší.

A pro všechny, kteří chtějí vyrazit na vlastní pěst jsme se spojili se zkušenými agenty z celého světa, kteří vám rádi sestaví itinerář na míru.

Cestology byla (je a vždycky bude) skvělá kapitola v mým životě. Jedná se o videa z cest, kterými jsem se snažil inspirovat mladé čechy k tomu, aby vyrazili za hranice!

Ale všechno jednou končí a já už jsem se viděl jinde, než jen v pobíhání po světě s kamerou.

Proto přišel čas na změnu! Cestology žije dál, ale trochu jiným způsobem. 

Teď se travel blogerem nebo vlogerem může stát každý!

Konktakt

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat